Połową sukcesu na drodze po upragnione prawo jazdy jest odpowiednia szkoła jazdy, oraz bardzo dobry instruktor. Ośrodek Szkolenia KURSOR działa od roku 1996...

... nie jest więc firmą niesprawdzoną – lecz posiadającą duże doświadczenie w kształceniu przyszłych kierowców.

Instruktorzy pracujący w KURSORZE są doskonale przygotowani do swej pracy pod każdym względem, zajęcia praktyczne prowadzą w sposób indywidualny, dostosowując program szkolenia do konkretnej osoby, ponadto charakteryzuje ich cierpliwość i wyrozumiałość.

kursor kat b

Zapisując się na nasz kurs prawa jazdy, zostajesz otoczony opieką aż do zdania egzaminu.

Większość naszych kursantów zdaje za pierwszym podejściem, co tylko potwierdza zaangażowanie i prawdziwe „szkolenie z pasją”. Na naszych kursach dowiesz się nie tylko kwestii związanych z samym egzaminem na prawo jazdy, lecz także niezbędnych do bezpiecznego i pewnego poruszania się po drogach całego świata.

kursor kat d

Z nami nauczysz się jeździć oraz zdasz egzamin na wszystkie kategorie prawa jazdy. Dla Twojego komfortu, dysponujemy różnymi pojazdami (w tym oczywiście identycznymi jak na egzaminie państwowym), które będziesz mógł wypróbować – wszak każde auto inaczej się prowadzi, daje inne odczucia i wrażenia.

Pojazdy te są wyposażone w najnowsze systemy elektroniczne, spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.

kusor kat c

Ośrodek KURSOR pracuje w standardzie jakości ISO – wysoką jakość naszych usług potwierdzają zewnętrzne firmy audytorskie. Uczestnikom kursów gwarantujemy zasadę niezmienności cen od momentu zapisu.

Każdy otrzymuje niezbędne materiały szkoleniowe i dostaje możliwość ćwiczeń – także własnym pojazdem – na placach manewrowych, oraz przechodzi sprawdzające egzaminy wewnętrzne – z teorii oraz praktyki. Na życzenie kursanta instruktor może towarzyszyć mu także w egzaminie państwowym.

Serdecznie zapraszamy!